ye-logo.v1.2
17 Вересня, 2019

У Хмельницькому може з’явитися ще одна зона для відпочинку

Олександр НІКІТІН Суспільство 1701
На Озерній можуть облаштувати знову відпочинку навколо озера
На Озерній можуть облаштувати знову відпочинку навколо озера. Фото: youtube.com

Виконавчий комітет міськради має розглянути відповідну петицію.

Ще в жовтні минулого року з’явилася петиція щодо облаштування зони відпочинку навколо озера, що в Хмельницькому в мікрорайоні Озерній. Вона швидко набрала необхідних для розгляду місцевою владою 500 голосів. І ось, на сайті міської ради, опублікувати проект виконавчого комітету з розгляду цієї петиції.

У проекті рішення виконкому Хмельницької міської ради йдеться: «Вивчивши питання, вказане в електронній петиції, слід зазначити, що в поточному році управлінням житлово-комунального господарства замовлено коригування проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт зони відпочинку навколо водойми в мікрорайоні «Озерна» в м. Хмельницькому». Даним проектом передбачено виконання робіт з улаштування пішохідних доріжок навколо озера, їх освітлення, встановлення лавок та модульної кабіни громадського туалету». І вказана сума, яка передбачена в бюджеті міста на ці роботи – майже три мільйони гривень.

Отож, членам виконкому пропонують підтримати петицію. Щоправда, коли саме її розглянуть, ще невідомо. Найближче засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради заплановане на 14 лютого.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую