ye-logo.v1.2
20 Вересня, 2020

У Хмельницькому може з’явитися ще одна зона для відпочинку

Суспільство 2244
На Озерній можуть облаштувати знову відпочинку навколо озера
На Озерній можуть облаштувати знову відпочинку навколо озера. Фото: youtube.com

Виконавчий комітет міськради має розглянути відповідну петицію.

Ще в жовтні минулого року з’явилася петиція щодо облаштування зони відпочинку навколо озера, що в Хмельницькому в мікрорайоні Озерній. Вона швидко набрала необхідних для розгляду місцевою владою 500 голосів. І ось, на сайті міської ради, опублікувати проект виконавчого комітету з розгляду цієї петиції.

У проекті рішення виконкому Хмельницької міської ради йдеться: «Вивчивши питання, вказане в електронній петиції, слід зазначити, що в поточному році управлінням житлово-комунального господарства замовлено коригування проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт зони відпочинку навколо водойми в мікрорайоні «Озерна» в м. Хмельницькому». Даним проектом передбачено виконання робіт з улаштування пішохідних доріжок навколо озера, їх освітлення, встановлення лавок та модульної кабіни громадського туалету». І вказана сума, яка передбачена в бюджеті міста на ці роботи – майже три мільйони гривень.

Отож, членам виконкому пропонують підтримати петицію. Щоправда, коли саме її розглянуть, ще невідомо. Найближче засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради заплановане на 14 лютого.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую