ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому вшанували пам’ять полеглих воїнів-афганців

Суспільство 1927
Хмельничани поклали квіти до пам
Хмельничани поклали квіти до пам'ятника. Фото: adm-km.gov.ua

Містяни поклали квіти до пам’ятника подолянам, полеглим в Афганістані та локальних війнах на територіях інших держав.

Сьогодні у Хмельницькому, напередодні 30-ї річниці з дня виведення військ з Афганістану, громадськість вшанувала пам’ять земляків. Містяни поклали квіти до пам’ятника подолянам, полеглим в Афганістані та локальних війнах на територіях інших держав. Усіх, хто не повернувся з «чужої війни», вшанували хвилиною мовчання.

Як повідомляють в прес-службі Хмельницької облдержадміністрації, під час урочистостей за вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді, активну громадську і волонтерську діяльність та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав почесними грамотами нагородили учасників бойових дій та ветеранів війни в Афганістані.

Зазначають, що війна Афганістані тривала більше 9 років. Участь у ній взяли 160 тисяч 375 українських військовослужбовців, 3360 з яких загинули, 72 зникли безвісти, близько 4 тисяч отримали інвалідність.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую