ye-logo.v1.2
14 Грудня, 2019

Нас зніматимуть: незабаром на вулицях Хмельницького з’явиться понад 200 відеокамер

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 2823 1
Наразі в обласному центрі є 100 відеокамер, які знімають вулиці, автодороги та місця найбільшого скупчення людей
Наразі в обласному центрі є 100 відеокамер, які знімають вулиці, автодороги та місця найбільшого скупчення людей. Фото: ОТГ.cn.ua

На техніку вже виділили понад 1 мільйон 200 тисяч гривень.

Сьогодні, 13 лютого під час сесії Хмельницької міської ради, народні обранці прийняли рішення «Про затвердження Положення про систему відеоспостереження міста Хмельницького».

Під час брифінгу міський голова Олександр Симчишин пояснив: «Наразі в обласному центрі є 100 відеокамер, які знімають вулиці, автодороги та місця найбільшого скупчення людей. На грудневій сесії ми виділили 1 мільйон 200 тисяч гривень на придбання частини техніки для розвитку системи відеонагляду в місті. Під час уточнення бюджету плануємо ще виділяти кошти вже на придбання безпосередньо самих відеокамер. Плануємо в цьому році мати понад 200 пристроїв відеофіксації. Вони будуть об’єднанні в одній системі, доступ до якої будуть мати, безпосередньо, міська влада, поліція та Служба безпеки України. Дані пристрої будуть мати профілактичну функцію і в разі потреби допоможуть у розкритті різноманітних злочинів».

Також мер зазначив, що для повного відеоконтролю у місті Хмельницькому потрібно 500 таких камер.

«В наступні роки кількість камер лише зростатиме і в межах міста плануємо довести їхню кількість до півтисячі. Така кількість відеоопристроїв допоможе нам забезпечити хорошу профілактику і питання безпеки наших мешканців», - сказав Олександр Симчишин.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

Віталій Українець 13.02.2019 18:23

1.заявка на встановлення На перехресті пр.Миру та С.Бендери!

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую