ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому хочуть відновити дві скульптури Миколи Мазура

Суспільство 2984
Цього року з міського бюджету на ремонт композицій Миколи Мазура було виділено 200 тисяч гривень. Фото: автора
Цього року з міського бюджету на ремонт композицій Миколи Мазура було виділено 200 тисяч гривень. Фото: автора

На їх ремонт з міського бюджету виділили 200 тисяч гривень.

Минулого року в Хмельницькому почали реставрувати скульптури хмельницького художника Микола Мазура. За 100 тисяч гривень вдалося відновити композицію «Космос», що вже понад 30 років стоїть у парку імені Михайла Чекмана.

Продовжити відновлювяти скульптури Миколи Мазура вирішили і цього року. Над цим працюватимуть вже у парку імені Тараса Шевченка. Про це розповіла начальник відділу благоустрою управління ЖКГ Тетяна Циб.

«Цього року з міського бюджету на ремонт композицій Миколи Мазура було виділено 200 тисяч гривень. Хочемо відновити дві скульптури «Бабку» і «Рибу-кит». Наразі шукаємо підрядника. Робочі, які відновлювали «Космос», відмовилися від подальшої співпраці, пояснюючи, що робота досить складна. Однак, сподіваємося, що найближчим часом знайдуться підрядники і залізні шедеври Миколи Мазура матимуть знову гарний вигляд», - розповіла Тетяна Михайлівна.

  

Віддновити планують дві скульптури «Бабку» і «Рибу-кит».

У ЖКГ зізнаються, що хочуть також відновити ретро-автомобілі у парку Михайла Чекмана, але через брак фінансування роботи переносяться на невизначений термін.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую