ye-logo.v1.2
15 Листопада, 2019

Підсумки дня: чому Євробачення каже MARUV «до побачення» та благородна місія до Європи

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1241
Суспільне та співачка MARUV не знайшли спільного рішення щодо місії представника України на міжнародному пісенному конкурсі
Суспільне та співачка MARUV не знайшли спільного рішення щодо місії представника України на міжнародному пісенному конкурсі. Фото: unian.ua

Якими були новини 25 лютого.

Сьогодні, у перший день останнього тижня зими, інформаційний простір Хмельниччини заповнили різноманітні новини. Чимало було тривожних: про викрадення людини, розшук зниклого чоловіка, вбивство у Шепетівці, ДТП у які потрапив мікроавтобус з дітьми, що сталася у Хмельницькому, та ДТП в Старокостянтинові, у якій під колеса «швидкої» потрапила жінка

Стежили хмельничани і за всеукраїнськими новинами. Адже саме сьогодні вирішувалося питання: чи таки представлятиме співачка Maruv Україну на Євробаченні-2019 в Ізраїлі. Саме вона перемогла у Нацвідборі, але довкола її особи виникла низка запитань через гастрольну діяльність у Росії…

І, як стало відомо уже підвечір, MARUV не поїде від України на Євробачення-2019 попри перемогу в фіналі національного відбору. Про це повідомило Суспільне мовлення, яке обирає представника України на Євробаченні-2019.

У повідомленні зазначається, що мовник та співачка «не дійшли згоди через низку причин». Суспільне наголошує, що представник України «стає культурним амбасадором України та доносить не лише власну музику, але також стає виразником думки українського суспільства у світі».

«Після проведених перемовин ПАТ «НСТУ» та співачка MARUV не знайшли спільного рішення щодо місії представника України на міжнародному пісенному конкурсі», — йдеться у повідомленні.

Суспільне також додає, що ситуація, яка склалася навколо нацвідбору цього року, має ознаки політизації. «Суспільний резонанс, спроби тиску з боку політичних сил, втручання в дискусію культурних діячів та інформаційних структур країни-агресора фактично спричинили політизацію результатів національного відбору», - повідомляє Суспільне та каже, що також вбачає в цій ситуації небезпеку ескалації розколу українського суспільства.

Однак рішення про виконавця, який представлятиме Україну на Євробаченні поки не прийнято. Перемовини із наступним кандидатом Суспільне розпочне зранку.

Сама ж MARUV в Інстаграм заявила про те, що головні протиріччя викликали інші пункти угоди, які, у випадку підписання, стають для неї кабальними.

Тож поки ми перебуваємо в очікуванні рішення, кого ж оберуть гідним представляти Україну світові на пісенному конкурсі «Євробачення-2019», наш земляк, співак та волонтер зі Старокостянтинова Артем Харченко, вирушив з благородною місією до Європи. У складі української делегації він передасть «Книгу добра» принцесі Румунії Маргариті. Цей міжнародний соціальний проект, який об'єднав тисячі дітей і дорослих з метою пошуку унікальних історій про добро в усіх його проявах, покликаний краще за будь-яку дипломатію розказати світові про Україну.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую