ye-logo.v1.2
5 Грудня, 2019

Екс-начальник Городоцької поліції тепер працюватиме у владі

Ангеліна Мовчан Суспільство 3450
Роман Конюшко відтепер заступник міського голови Городка
Роман Конюшко відтепер заступник міського голови Городка. Фото: Городоцького ТРПЦ

Призначення відбулися у лютому.

Нещодавно у поліції Городоччини відбулися кадрові зміни: тепер уже екс-начальника поліції Романа Конюшка замінили на Геннадія Сибігу. Але довго без роботи екс-правоохоронець не залишився, хоча й не у правоохоронних органах. Наприкінці лютого його призначили заступником голови Городоцької ОТГ. До виконання своїх обов’язків Роман Конюшко приступив 18 лютого 2019 року.

«Із 2000 року я у місті Хмельницькому обіймав посади починаючи від оперуповноваженого кримінальної міліції неповнолітніх, згодом працював у карному розшуку, був начальником Зарічанського відділку поліції, потім очолив апарат розкриття та розслідування вбивств у Хмельницькій області», – розповів Роман Борисович.

У 2015 році, після успішної переатестації Роман Конюшко очолив Городоцький відділ поліції. І вже у грудні 2018 року вийшов на заслужений відпочинок.

Представляючи нового заступника міський голова Василь Підлісний зазначив, що Роман Борисович «цілеспрямований і зможе виконувати обов’язки покладені на нього громадою».

Нагадаємо, Роман Конюшко замінив на посаді Олену Матвєйцеву, яку Президент призначив головою Городоцької райдержадміністрації.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую