ye-logo.v1.2

У Нетішині заборонили годувати безпритульних собак у людних місцях

Суспільство 2381
Нетішинцям заборонили годувати собак в людних місцях
Нетішинцям заборонили годувати собак в людних місцях. Фото: ілюстративне з ogo.ua

Міськрада відвела майданчики для годування чотирилапих.

Для годування безпритульних собак у Нетішині відвели три спеціальні майданчики. Як повідомляє заступник міського голови Нетішина Іван Романюк, натомість, заборонили давати їжу тваринам у місцях скупчення людей – біля шкіл, дитячих садочків, магазинів, на ринку, у під'їздах будинків.

«У межах міста ми відвели три ділянки, де можна без проблем годувати собак. Нетішинців ми просили упродовж місяця внести свої зауваження щодо розташування цих майданчиків, однак, ніяких пропозицій не надходило. Всі майданчики трохи далі від житлових масивів, але саме там гуляють мешканці зі своїми домашніми улюбленцями. До прикладу, одне з них знаходиться між місцевою лікарнею і житловим масивами, інше — за стадіоном. Наразі обговорюємо із зоозахисниками, як ці території мають бути облаштовані», - каже Іван Васильович.

Заступник міського голови розповідає, що за дотриманням введених обмежень стежитиме поліція. Окрім того, в місті встановлено кілька десятків камер у місцях скупчення людей.

«Рішення заборонити годувати собак у людних місцях було викликано тим, що за два місці цього року тварини покусали 22 нетішенців. Наприклад, за весь 2018 рік таких випадків зафіксували 56. Минулого року стерилізували і вакцинували проти сказу 130 собакі котів, причому їх відбирали самі ж зоозахисники» - додає Іван Романюк.

Наразі в Нетішині на приватній території є притулок для тварин, однак, за словами Івана Романюка, він не в дуже доброму стані. Тому міськрада виділила земельну ділянку, де планують організувати місце перетримки.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую