ye-logo.v1.2
8 Липня, 2020

Чоловікові на голову впала крижана брила

Суспільство 2437
Від важкої черепно-мозкової травми чоловік  частково втратив пам’ять. Йому важко говорити.
Від важкої черепно-мозкової травми чоловік частково втратив пам’ять. Йому важко говорити. . Фото: автора

Потерпілий донині перебуває у важкому стані

9 березня близько 16 години дня з багатоповерхівки у Хмельницькому на проспекті Миру, 93 в обласному центрі, на голову перехожому впала льодяна брила. Чоловіка у безтямному стані доправили до лікарні.
«Пацієнт поступив без свідомості, з переломом черепа та внутрішньочерепним крововиливом, – розповідає завідуючий відділенням нейрохірургії Хмельницької обласної лікарні Василь Левицький. – На третю добу чоловік прийшов до тями. Однак і донині він залишається частково дезорієнтований. Травма важка. Щоправда, після лікування йому дещо покращало».
Василь Ксьондз перебуває у палаті на чотири ліжка. Поряд сидить дружина.
«Я нічого не пам’ятаю, – каже 50-річний Василь Ксьондз. – Куди йшов, по що, і з ким. Отямився вже у лікарні».
Від важкої черепно-мозкової травми чоловік частково втратив пам’ять. Йому важко говорити.
«З ЖЕку з нами зв’язалися, – розповідає його дружина Оксана Марцинюк. – Казали, якщо потрібні кошти, то будуть оплачувати. Мені від них нічого не треба, аби чоловік видужав. Трохи лікарня помагає. Чоловікові рік тому на правій руці зробили операцію. А я з дворічною донькою у декреті. Що то має далі бути»? Жінка втирає сльози.
Свідки твердять, що від удару льодяна брила розвалилася на шматки.
«Володя йшов попереду, а я десь метр позаду, – пригадує Руслан Заєць. – Ходили стежкою, котру протоптали люди. Тудою щодня проходять тисячі. І тут Володі падає на голову лід. Від удару глиба розвалилася на кілька частин. Я так думаю, його товщина сягала сантиметрів 10, а завбільшки була сантиметрів 40. Напевно, впало з козирка на десятому поверсі. Бо поряд, на іншій лоджії, звисала подібна глиба. А якраз пригрівало, і це було з сонячного боку. А на ранок тієї глиби вже не було. Мабуть, вночі впала».
Свідки кажуть, що після удару у Володимира носом і ротом пішла кров. Чоловік намагався піднятися, однак не зміг. Приятелі викликали карету швидкої допомоги.
Керівництво ЖЕКу, котрий обслуговує 40 будинків, твердить, що того дня на дахах бурульок не було.
«Будинок був чистий, – розповідає головний інженер ЖЕКу №7 Алла Костюк. – Бурульок не було. Там на верхніх поверхах балкон з вузеньким козирком. Кажуть, що сусіди чули, як зверху оббивали замерзлий сніг. А загалом, у нас навіть немає чим ті бурульки оббивати. Слюсарі просяться до квартир на верхніх поверхах, і через вікна збивають лід».
Надалі Оксана Марцинюк має намір позиватися з ЖЕКом. А допоки лікарі не виключають оперативного втручання. Тож стан Володимира залишається важким.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую