ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині через негоду тисячі людей залишилися без світла

Суспільство 2894
Причиною відсутності світла є пошкодження магістральної лінії
Причиною відсутності світла є пошкодження магістральної лінії. Фото: ukrinform.ua

Про терміни ліквідації наслідків поки не відомо.

Сьогодні, 11 березня, станом на 12:00, через негоду повністю та частково знеструмлені декілька районів області. Скільки міст та сіл Хмельниччини наразі перебуває без електрики, в АТ «Хмельницькобленерго» точної цифри не називають. Кажуть, що електрики проводять підрахунок, адже сильний вітер не припиняється, і виникають нові відключення.

«Знаємо, що сталось аварійне відключення декількох 110 кВ підстанцій. Наразі знеструмлені сотні населених пунктів. Найбільше постраждали Дунаєвецький, Кам’янець-Подільський, Красилівський та Чемеровецький райони. На місцях аварій уже працюють ремонтні бригади обленерго, які докладають максимальних зусиль, щоб якнайшвидше відновити постачання електроенергії», - повідомляють в "Хмельницькобленерго".

Тим часом в обласному центрі теж частково відсутнє електропостачання. У відділі управління міським господарством Хмельницької міської ради повідомили, що наразі у Хмельницькому зі світлом - аварійна ситуація.

«Причиною відсутності світла є пошкодження магістральної лінії, яка постачає майже усе місто світлом. Про терміни ліквідації поломки поки не відомо», - зазначили у відділі.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую