ye-logo.v1.2
25 Вересня, 2020

Мобільний ветеринарний пункт хмельницької поліції повернувся із зони ООС

Суспільство 1545
Мобільний ветеринарний пункт ГУНП в Хмельницькій області надав допомогу більше сотні службових собак, що несуть службу в зоні ООС
Мобільний ветеринарний пункт ГУНП в Хмельницькій області надав допомогу більше сотні службових собак, що несуть службу в зоні ООС. Фото: Нацполіції області

Протягом відрядження спеціалісти надали допомогу понад сотні службових собак.

Із відрядження в зону проведення Операції Об’єднаних Сил повернувся мобільний ветеринарний пункт ГУНП в Хмельницькій області. Там спеціалісти оглянули та надали допомогу більше сотні службових собак Нацполіції, Нацгвардії та фіскальної служби і провели 4 складні операції чотирилапим помічникам правоохоронців. Про це повідомляють у прес-службі Нацполіції області.

"Єдиний в Україні мобільний ветеринарний пункт був створений на базі кінологічного центру ГУНП в Хмельницькій області. Днями він повернувся із тижневого відрядження до зони проведення Операції Об’єднаних Сил, де спеціалісти оглянули та надали допомогу більше сотні службових собак, - йдеться у поідомленні. - Зазначимо, що для цього пересувний пункт оснащений усім, що потрібно для швидкого розгортання своєрідного польового шпиталю з операційною та навіть сучасним апаратом УЗД".

Першу зупинку мобільний ветеринарний пункт зробив у Дніпропетровську, де було проведено чотири операції службовим собакам. Далі спеціалісти вирушили до Донецької та Луганської областей.

У поліції додають, експеримент виявився вдалим, тож планується, що надалі мобільний ветеринарний пункт працюватиме на постійній основі.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую