ye-logo.v1.2
18 Серпня, 2019

Замість поля ставок: прокуратура розслідує земельні порушення на Ярмолинеччині

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 758
Без дозволу з земель зняли родючий верхній шар родючого грунтового покриву
Без дозволу з земель зняли родючий верхній шар родючого грунтового покриву. Фото: ілюстрація agravery.com

Без дозволу на ділянці загальною площею більше 21 гектара створено штучні водні об’єкти.

Городоцькою місцевою прокуратурою розпочато кримінальні провадження за фактами безгосподарського використання 27 га землі сільськогосподарського призначення.

«Наразі встановлено, що для ведення товарного сільськогосподарського виробництва у власність громадянина надано земельні ділянки сільгосппризначення, розташовані на території Жилинецької сільської ради Ярмолинецького району. Всупереч вимог Земельного кодексу України, згідно з якими власники землі зобов’язані використовувати її за цільовим призначенням, на ділянці загальною площею більше 21 гектара створено штучні водні об’єкти», - повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області

Зазначається, що при цьому, без спеціального дозволу знято верхній шар родючого ґрунтового покриву, чим землі виведено із сільськогосподарського обороту.

У прокуратурі також додають, що подібні порушення вимог законодавства та порядку користування землею виявлено і на території Антонівської сільської ради Ярмолинецького району. Зокрема, на 6 гектарах землі, наданої трьом мешканцям області для ведення особистого селянського господарства, також протиправно створено штучні водойми.
Наразі вказаними фактами прокуратурою розпочато кримінальні провадження за ст. 254 Кримінального кодексу України (безгосподарське використання земель), проведення досудового розслідування у яких доручено слідчому відділу Ярмолинецького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую