ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Військовополонені: в ООН зробили важливу заяву щодо полонених моряків

Суспільство 2217
В доповіді ООН йдеться про те, що можуть вважатися військовополоненими і знаходяться під захистом Женевської конвенції
В доповіді ООН йдеться про те, що можуть вважатися військовополоненими і знаходяться під захистом Женевської конвенції. Фото: atr.ua

Додали, що вони перебувають під захистом Женевської конвенції.

В Організації Об’єднаних Націй заявили, що моряки, яких захопили біля Керченської протоки можуть вважатися військовополоненими і знаходяться під захистом Женевської конвенції. Як повідомляє Уніан, про це йдеться в доповіді щодо ситуації в Україні, яку опублікувало Управління верховного комісара ООН з прав людини.

"Членів екіпажів українських суден, затриманих 25 листопада 2018 року владою Російської Федерації в Керченській протоці, можна вважати військовополоненими і такими, що перебувають під захистом відповідно до Третьої Женевської конвенції", – повідомляє Уніан, посилаючись на доповідь.

Крім того, додають, що РФ, яка окупувала Крим, досі не надала представникам ООН доступу на півострів відповідно до резолюцій Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних націй.

Нагадаємо, 25 листопада 2018 року російські прикордонники захопили три українські військові судна, коли ті проходили Керченську протоку, прямуючи з Одеси в Маріуполь. На кораблях перебували 24 військовослужбовців. Їх звинуватили в незаконному перетині кордону РФ. Серед полонених – і наш земляк з Шепетівки Сергій Цибізов. Наразі українських моряків утримують у московських слідчих ізоляторах «Лефортово» і «Матроська тиша».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую