ye-logo.v1.2
23 Жовтня, 2019

На правах реклами В Хмельницькій області працюють вже 76 відділень «Нова Пошта»

На правах реклами— На правах реклами Суспільство 1272
Фото: В обласному центрі є вже 23 відділення.

В минулому місяці ще в 2 селах Хмельницької області відкрились відділення «Нова Пошта» - в селі Пирогівка та Виноградівка.

Загалом в  області працюють 76 відділень «Нова Пошта» в 36 містах області. Компанія активно розширює мережу у невеличких селах та у великих містах, щоб бути іще зручнішими для клієнтів. В обласному центрі є вже 23 відділення, а ще, поруч з Хмельницьким компанія скоро відкриє інноваційний термінал – і посилки будуть доставляти ще швидше!

На цьому хороші новини не закінчуються! В Хмельницькому та області тепер посилки можна отримати та відправити не тільки в будні, а й у вихідні - причому працювати будуть не тільки відділення, але і кур'єри. Точний графік роботи кожного відділення можна подивитися тут: https://novaposhta.ua/timetable. Це важливо не тільки для приватних клієнтів, а й для підприємців - у них з'являється ще одна можливість - швидше відправляти вантажі клієнтам і заробляти гроші. А клієнтам, щоб уже точно не довелося стояти в черзі, можна оформити і сплатити посилки онлайн - через мобільний додаток. Завантажити мобільний додаток «Нова Пошта» можна тут Android або тут iOS.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую