ye-logo.v1.2
21 Лютого, 2020

Канадські інструктори-сапери завершили свою місію у Кам’янці

Суспільство 1021
На завершення військовослужбовці обмінялися пам'ятними сувенірами та подарунками
На завершення військовослужбовці обмінялися пам'ятними сувенірами та подарунками. Фото: Андрія Агєєва

Військові перебували у Центрі розмінування з вересня 2018 року.

Вчора, 29 березня, у Кам’янці-Подільському, військовослужбовці Центру розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України попрощалися з особовим складом Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади. Про це повідомив офіцер регіонального медіа-центру Міністерства оборони Андрій Агєєв.

«Канадські військові сапери сьомої ротації перебували у Центрі розмінування з вересня 2018 року, допомагали українським колегам розвивати і впроваджувати нові можливості покращення процесу підготовки фахівців з протидії саморобним вибуховим пристроям (СВП) за стандартами НАТО», - йдеться у повідомленні.

Проводжаючи на батьківщину канадських колег, заступник начальника Центру розмінування підполковник Олег Гаврилюк подякував командиру Об’єднаної оперативно-тактичної групи майору Саманті Лаплант та її підлеглим за співпрацю, порозуміння, компетентність і професіоналізм.

«Наша спільна, піврічна співпраця назавжди залишиться приємними спогадами в серцях кожного військовослужбовця Центру розмінування, адже за весь період перебування в Кам'янці-Подільському ви стали нам справжніми друзями», - додав офіцер.

В свою чергу майор Саманта Лаплант подякувала особовому складу Центру розмінування за теплий та гостинний прийом і зазначила, що візит до України особисто у неї залишив незабутні позитивні враження як про державу в цілому, так і про пересічних українців зокрема.

На завершення військовослужбовці обмінялися пам’ятними сувенірами та подарунками і в знак дружніх відносин зробили пам’ятне фото.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую