ye-logo.v1.2
19 Жовтня, 2019

У Нетішині шукають волонтерів для облаштування притулку для тварин

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 899
У Нетішині взялися за облаштування притулку для безпритульних тварин
У Нетішині взялися за облаштування притулку для безпритульних тварин. Фото: Виконавчий комітет Нетішинської міської ради

Роботи хочуть завершитися до осені.

У Нетішині взялися за облаштування притулку для безпритульних тварин. Його офіційна назва – територія для тимчасової перетримки безпритульних тварин і облаштовуватиме її комунальне підприємство «Благоустрій». За словами директора комунального підприємства, Віктора Кондрацького, внаслідок зекономлених коштів, рішенням міської ради 108 тисяч гривень розподілили на закупівлю матеріалів для притулку.

Як зазначають у відділі з організаційних питань апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради, на сьогоднішній день для притулку уже закуплено обрізні дошки та бруски для виготовлення будок, різний інвентар. Також придбано металеву секцію, кріплення та стовпи для огорожі. Ще для годування собак закупляється крупа, м’ясна продукція. Щодо здійснених робіт на території майбутнього притулку, то вже видалено всі порослі, завезено ґрунт для вирівнювання поверхні. Нині вирішується питання про підключення водопостачання і каналізації до цієї земельної ділянки.

Зазначається, що на території притулку буде розміщено 8 відкритих та 5 закритих вольєрів, 80 секційних будок для собак, 4-5 контейнерів, у 2 з них розміщуватиметься складське приміщення та кухня.

Роботи по облаштуванню притулку мають завершитися до осені. Зізнаються, проводять їх працівники «Благоустрою» своїми силами, але робочих рук, кажуть, вкрай недостатньо. Тож шукають серед містян бажаючих допомогти .

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую