ye-logo.v1.2
12 Грудня, 2019

Шепетівські медики виграли півмільйона гривень від агентства США на розвиток ПМСД

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 791
Шепетівський центр ПМСД отримає пів мільйона гривень від агентства США з міжнародного розвитку
Шепетівський центр ПМСД отримає пів мільйона гривень від агентства США з міжнародного розвитку. Фото: 1news.com.ua

Лікарі перемогли у міжнародному грантовому проекті.

Шепетівський центр ПМСД увійшов у 15-ку медичних закладів України, які отримають допомогу від агентства США з міжнародного розвитку. Як повідомляє "Сайт міста Шепетівка", лікарі центру стали переможцями грантового проекту, де представили свою концепцію надання медичної допомоги.

«У січні цього року колектив центру взяв участь в американському грантовому проекті USAID « Підтримка реформи охорони здоров’я». З понад 1000 центрів Шепетівський увійшов в 15 кращих і став переможцем. Мета грантового проекту – покращити надання медичної допомоги. Тут мова йде не про матеріально-технічну базу, а саме про забезпечення та створення комфортних умов для пацієнтів», - йдеться у повідомленні.

Згідно з проектом, Шепетівський центр ПМСД отримає близько півмільйона гривень. Кошти будуть перераховуватись протягом року. Частину грошей вже отримали та спрямували на капітальний ремонт дитячої амбулаторії. Загалом грантовий проект передбачає 10 різних етапів. Триватиме він два роки.

«Шепетівський центр ПМСД обслуговує близько 70 тисяч жителів як міста так і району. Наразі там, окрім реконструкції кабінетів, створили сучасну зону очікування. В амбулаторії вдалось зберегти всю педіатричну службу. Маленьких пацієнтів Шепетівки лікують аж 11 педіатрів. Працюють над впровадженням call центру», - пише "Сайт міста Шепетівка".

Ще один етап, який передбачає проект – це навчання. На даний час тренінги проходять 5 лікарів центру. Після проходження всього курсу на базі Шепетівського медичного закладу створять навчальний центр. Там лікарі зможуть передавати свій досвід колегам з інших районів і областей 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую