ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничани можуть долучитись до відновлення аеропорту

Суспільство 3650
Хмельничан кличуть допомогти прибрати на летовищі
Хмельничан кличуть допомогти прибрати на летовищі. Фото: з архіву

Жителів обласного центру запрошують на суботник.

Комунальне підприємство «Аеропорт Хмельницький» рухається у напрямку відновленням повноцінної роботи летовища. Наразі там працюють над запуском малої авіації. Проте підприємству потрібно вирішити низку проблем. Зокрема, розчистки чагарників. Тому керівництво аеропорту запрошує небайдужих хмельничан прийти на масштабне прибирання наприкінці квітня.

«Нам не просто відроджувати наше підприємство, тому ми потребуємо допомоги, — зазначив директор КП «Аеропорт Хмельницький» Валерій Сорока. — Робота летовища — це гарантія розвитку міста й області. Завдяки аеропорту Хмельницький стане привабливим для інвестицій. Ми посилено працюємо над його запуском, але потребуємо невеликої допомоги у розчищені сухостою».

Директор додав, що минулого року на території КП «Аеропорт Хмельницький» розчистили 60 гектарів від сухостою. Завдяки цьому на летовищі почали роботу над створенням злітно-посадкового майданчика для малої авіації.
Небайдужих хмельничан запрошують до аеропорту 23-24 квітня. Чоловікам радять прихопити пилки й сокири. Решту — забезпечить комунальне підприємство.

 Андрій ЯЩИШЕН.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую