ye-logo.v1.2
20 Жовтня, 2019

Хмельничани можуть долучитись до відновлення аеропорту

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 2557
Хмельничан кличуть допомогти прибрати на летовищі
Хмельничан кличуть допомогти прибрати на летовищі. Фото: з архіву

Жителів обласного центру запрошують на суботник.

Комунальне підприємство «Аеропорт Хмельницький» рухається у напрямку відновленням повноцінної роботи летовища. Наразі там працюють над запуском малої авіації. Проте підприємству потрібно вирішити низку проблем. Зокрема, розчистки чагарників. Тому керівництво аеропорту запрошує небайдужих хмельничан прийти на масштабне прибирання наприкінці квітня.

«Нам не просто відроджувати наше підприємство, тому ми потребуємо допомоги, — зазначив директор КП «Аеропорт Хмельницький» Валерій Сорока. — Робота летовища — це гарантія розвитку міста й області. Завдяки аеропорту Хмельницький стане привабливим для інвестицій. Ми посилено працюємо над його запуском, але потребуємо невеликої допомоги у розчищені сухостою».

Директор додав, що минулого року на території КП «Аеропорт Хмельницький» розчистили 60 гектарів від сухостою. Завдяки цьому на летовищі почали роботу над створенням злітно-посадкового майданчика для малої авіації.
Небайдужих хмельничан запрошують до аеропорту 23-24 квітня. Чоловікам радять прихопити пилки й сокири. Решту — забезпечить комунальне підприємство.

 Андрій ЯЩИШЕН.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую