ye-logo.v1.2

Житло для військовослужбовців: влітку планують здати чотири новозбудованих комплекси

Суспільство 2209
На Хмельниччині будують 14 сучасних житлових комплексів для 1750 військовослужбовців-контрактників
На Хмельниччині будують 14 сучасних житлових комплексів для 1750 військовослужбовців-контрактників. Фото: Хмельницького відділення Інформагенції оборонного відомства

Загалом будуть 14 приміщень.

У гарнізонах Хмельницької області продовжується будівництво казарм покращеного планування для військовослужбовців ЗСУ. Як повідомляють у відділенні спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони, наразі одночасно зводять чотирнадцять приміщень для 1750 військовослужбовців-контрактників.

«Одинадцять будівель розташовуються у Хмельницькому та три – у Кам’янці-Подільському. На початку другого півріччя планується здати в експлуатацію одну казарму покращеного планування у Кам’янець-Подільському та три – у Хмельницькому. Також очікується, що до кінця 2019 року військовослужбовці заселяться до решти будівель», - йдеться у повідомленні.

Загалом у Хмельницькому гарнізоні на черзі на житло перебуває близько 1300 військовослужбовців. Казармами покращеного планування забезпечуватимуться контрактників, які не одружені чи проживають окремо від сім'ї.

Кошти на зведення житлових комплексів виділено з державного бюджету. На них планують виконати усі необхідні роботи для комфортного проживання військовослужбовців: від улаштування фундаменту до встановлення сантехнічних приладів та благоустрою території.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую