ye-logo.v1.2
23 Вересня, 2019

У Хмельницькому за звання «cуперчитача» змагатимуться восьмеро школярів

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1371
Школярі змагатимуться у конкурсі читців
Школярі змагатимуться у конкурсі читців. Фото: provce.ck.ua

Переможець поїде на Фестиваль дитячого читання до Львова.

Упродовж лютого-березня, в обласному центрі відбулись перший та другий етапи Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2019». Третій етап відбудеться уже наступного понеділка, де визначатимуть «Суперчитача міста Хмельницького», який поїде на Фестиваль дитячого читання у Львів.

«Перший етап конкурсу відбувався у кожній шкільній та публічній бібліотеці міста. Переможці переходили до другого етапу, де визначали «кращого читача мікрорайону». Ці восьмеро семикласників-переможців і змагатимуться за звання «Суперчитача міста Хмельницького» 15 квітня», - зазначила завідувачка методично-бібліографічним відділом Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи Світлана Сінькова.

За її словами, школярі братимуть участь у різноманітних читацьких конкурсах. Окрім того, їм додаватимуть бали за пости у соцмережах та відзняті відео, де вони діляться враженнями від прочитаних книг. Оцінюватимуть школярів письменники міста, фахівці управлінні культури та туризму й управління освіти, співробітники централізованої бібліотечної системи. Також, очікують на приїзд письменниці, переможниці конкурсу «Коронація слова - 2018» Мар'яни Лелик.

Конкурс відбудеться 15 квітня о 15:00 годині у міській бібліотеці-філії №12, за адресою проспект Миру, 76/2. Переможець отримає приз — поїздку Львова на Фестиваль дитячого читання «Книгоманія–2019», який відбудеться 17-19 травня.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую