ye-logo.v1.2
16 Вересня, 2019

П’ять гривень за вхід: днями у центрі Хмельницького запрацює громадський туалет

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 5239
Вхід до туалету коштуватиме 5 гривень
Вхід до туалету коштуватиме 5 гривень. Фото: автора

Комунальники обіцяють, що у ньому прибиратимуть чотири рази на день.

Сьогодні, 25 квітня, під час засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради було розглянуто питання про затвердження вартості користування громадською модульною вбиральнею, яку встановили у центрі Хмельницького біля колишнього "Дитячого світу" ще минулого року.

«Вартість користування громадською вбиральнею затверджена у розмірі 5 гривень. Заплатити можна буде лише готівкою. Сьогодні вже розпочали налагоджувати систему оплати, і, плануємо,що в суботу, 27 квітня, вбиральня запрацює», - розповів директор міського комунального підприємства по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності Олександр Смертельний.

Міському бюджету обійшлася вона у 950 тисяч гривень. Виробник конструкції – Івано-Франківський підприємець запевняє, що вона є антивандальною. У середині вбиральні є унітаз, біде, умивальник, сушка для рук та столик для пеленання.


   

Громадська модульна вбиральня розташована в центрі міста на Проскурівській, 4/3.

Графік роботи туалету поки остаточно не затверджений, однак за словами Олександра Васильовича, вбиральня поки працюватиме з 7:00 до 22:00. Чотири рази в день там проводитиметься прибирання.

Сьогодні відбулося налаштування системи оплати у громадському туалеті. Комунальники обіцяють, що він днями запрацює.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую