ye-logo.v1.2
18 Жовтня, 2019

Випускники шкіл Хмельниччини виконують стрільби на тактичному полі 8-го полку

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1356
Керують організацією і практичним проведенням занять військові
Керують організацією і практичним проведенням занять військові. Фото: Андрія Агєєва

Участь у стрільбах беруть хлопці та дівчата.

Стрільби з бойових автоматів бойовими набоями відбуваються в рамках проведення навчально-польових зборів з випускниками 11 класів загальноосвітніх шкіл області. Як повідомляє спеціальний кореспондент Інформагентства Міноборони Андрій Агєєв, відбуваються вони на 6 різних полігонах Хмельниччини.

«Зокрема 1100 учнів впродовж трьох днів виконують стрільби на тактичному полі 8 окремого полку спеціального призначення. Керують організацією і практичним проведенням занять на вогневому рубежі та на пункті бойового постачання військовослужбовці 19-ї окремої ракетної бригади», - йдеться у повідомленні.

Польовий збір 11-класників – їх черговий рубіж до отримання свідоцтва про закінчення середньої школи. На Хмельниччині сьогодні близько 3,5 тисяч хлопців, які протягом двох років вивчають предмет «Захист вітчизни». Вони повинні обов’язково виконати вправу: 11 набоїв, лежачи з АК-74 по грудній та ростовій мішенях. Також чимало дівчат теж беруть участь у стрільбах. Програмою навчання це дозволено, та за обов’язкової згоди батьків або опікунів.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую