ye-logo.v1.2
20 Жовтня, 2019

Поліцейські спіймали браконьєра, який ловив рибу в Дністрі

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 3795
У рибалки вилучили 57 рибин, які він впіймав у Дністрі
У рибалки вилучили 57 рибин, які він впіймав у Дністрі. Фото: rivnefish.com

Рибалка використовував сітку та гумовий човен.

Вчора, 5 травня, працівники Новоушицького відділення поліції задокументували факт здійснення незаконного вилову риби в річці Дністер, поблизу села Березівка Новоушицького району.

«Правопорушником було виловлено близько 57 штук риби різних порід (близько 9,5 кілограма), чим було завдано матеріальної шкоди державі. З місця події були вилучені знаряддя вилову риби – 1 сітка довжиною 70 метрів та гумовий човен «Барк», - повідомили правоохоронці.

У поліції нагадують, що за браконьєрство законодавством передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність. Згідно статті 85 Адміністративного кодексу України «Порушення правил використання об’єктів тваринного світу» браконьєрам загрожує накладення штрафу від шести до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Довідка:

Під час нересту любительський та спортивний лов водних біоресурсів на рибогосподарських водних об’єктах, підконтрольних Управлінню Державного агентства рибного господарства у Хмельницькій області заборонений у такі строки:
- в усіх водосховищах з 1 квітня по 9 червня;
- у всіх річках та їх кореневих водах з 1 квітня по 19 травня;
- в придаткових системах водойм (протоки, гирла, стариці, меліоративні канали, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою в період весняної повені ) з 1 квітня по 29 червня.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую