ye-logo.v1.2
14 Листопада, 2019

У Хмельницькому відкрили сезон переглядів кіно просто неба

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 2909
Хмельничани прийшли подивитись український фільм
Хмельничани прийшли подивитись український фільм "11 дітей з Моршина". Фото: автора

Показ організували у Молодіжному парку.

12 червня у Хмельницькому стартував сезон переглядів кіно просто неба. Містяни зібрались у Молодіжному парку, що на березі річки Південний Буг, аби перегляну українську комедію «11 дітей з Моршина». Хоча сам показ анонсували на 21.30, але хмельничан запрошували прийти раніше. Вже з 20.00 малечу розважали аніматори, а для дорослих працював діджей.

«Цьогоріч ми змінили формат. Бо, як свідчить практика показів попередніх років, люди приходять за годину, а той дві раніше аби зайняти вигідну місцину, ну і весь цей час нудьгують. Тому вирішили започаткувати такий формат, як доповнення до фільму», - розповідає голова Молодіжної громадської ради Анастасія Козак.

За її словами, показувати кіно просто неба планують раз на тиждень, орієнтовно на вихідні. Та, чи буде це вдаватись, буде залежати від погодних умов.

Перед показом містяни відпочивали

«Цього сезону показуємо лише український кінематограф. Це будуть фільми нового формату, виготовлені десь нещодавно - 2017-2018 років. Звісно, якщо є якась прив’язка до дати, то підбиратимемо щось актуальне. Наприклад, «11 дітей з Моршина» ми планували показати безпосередньо 1 червня, але тоді погода на вечір зіпсувалась. Щодо жанрів, то в червні це будуть комедії, розважальні, мотиваційні фільми», - додала Анастасія Козак.

Кіно показували у Молодіжному парку

Для сезону кіно просто неба 2019 року міським управлінням молоді та спорту було придбаний новий портативний екран та проектор. Вартість комплекту орієнтовно 45 тисяч гривень.

Дехто заздалегіть потурбувався про комфорт під час перегляду

Анастасія Козак зазначає, що цього річ проект показів фільмів просто неба святкує свою п’яту річницю. У 2015 році він стартував як університетська ініціатива. Декілька років кіно показували у ботанічному саду Хмельницького Національного університету, а потім на стадіоні ХНУ. Тепер вуличний кінотеатр переїхав до Молодіжного парку.

На перегляд приходили сім'ями

Для малечі влаштували розваги із аніматорами


 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую