ye-logo.v1.2
23 Січня, 2020

У Старокостянтинові відремонтували броньовані тягачі, які передадуть Сухопутним військам

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1936
З бази зберігання у Старокостянтинові готові передати до Сухопутних військ легко броньовані артилерійські тягачі
З бази зберігання у Старокостянтинові готові передати до Сухопутних військ легко броньовані артилерійські тягачі. Фото: Відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони

Артилерійські тягачі використовувались у зоні бойових дій.

Фахівці Центральної автомобільної бази зберігання та ремонту, що дислокується у Старокостянтинові, відремонтували легко броньовані артилерійські тягачі. Як повідомляють у відділенні спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони, броньовики передадуть окремій бригаді резерву Сухопутних військ.

«На початку 2015 року старокостянтинівські ремонтники передали ці броньовані тягачі одній з механізованих бригад. Після виконання бойових завдань броньована техніка знову повернулась до автомобільної бази для проведення ремонтних робіт. Фахівці ремонтного відділу автомобільної бази ретельно перевірили кожну машину, провели якісний ремонт та пофарбували», - йдеться у повідомленні.

Перш ніж тягачі передадуть, буде здійснено їх практичні випробування на спеціальному майданчику. Адже саме вони візьмуть участь у навчаннях окремої бригади резерву на Рівненському полігоні у серпні цього року. Контроль за передачею техніки у війська здійснює робоча група Командування Сухопутних військ. Отримана техніка посилить бойові спроможності підрозділів бригади резерву.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую