ye-logo.v1.2
16 Липня, 2020

Хмельницькі поліцейські-кінологи обмінялися досвідом з чеськими колегами

Суспільство 1546
Українські поліцейські-кінологи обмінялися досвідом з чеськими колегами
Українські поліцейські-кінологи обмінялися досвідом з чеськими колегами. Фото: hm.npu.gov.ua

Вівчарка хмельницьких копів стала кращою серед українських та чешських «колег».

Делегація поліцейських-кінологів з п‘яти міст України разом з чеськими кінологами пройшла тижневий навчальний курс на поліцейській базі у місті Їглава (Край Височина, Чехія).

«Поліцейські-кінологи із Закарпатської, Хмельницької, Харківської, Житомирської областей та міста Києва разом зі своїми чотирилапими напарниками пройшли тижневий курс навчання на спеціальній поліцейській тренувальній базі у місті Їглава Чеської Республіки, а також взяли участь у змаганнях з багатоборства кінологів за перехідний кубок Управління поліції Краю Височина», - повідомили в секторі комунікації поліції у Хмельницькій області.

Поліцейські-кінологи із п’яти областей та міста Києва разом зі своїми чотирилапими напарниками пройшли тижневий курс навчання.

Українські правоохоронці разом з чеськими колегами відпрацьовували навички затримання небезпечних злочинців за допомогою службових собак.

«Найкращою у цій дисципліні була визнана німецька вівчарка з кінологічного центру Головного управління Національної поліції Хмельницької області», - повідомляють правоохоронці.

По завершенні курсу українські кінологи отримали від голови поліції краю сертифікати та домовилися про подальшу співпрацю.

Зокрема, у жовтні поточного року запланований візит чеських кінологів до кінологічного центру поліції Хмельницької області, на базі якого вони проведуть тренінг для українських колег.

По завершенні курсу українські кінологи отримали від голови поліції краю сертифікати та домовилися про подальшу співпрацю.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую