ye-logo.v1.2

З таксі викрав рацію і намагався тут же її продати… таксистам

Суспільство 1203

Хлопець отримав за це стусанів і два роки позбавлення волі

29-річний Олександр уже двічі був за гратами. Хлопець пробув на волі трохи більше року, і вже знову вліз у халепу. Над ним саме відбувалося судове засідання за хуліганство. Можливо, саме з цієї причини хлопець приїхав до Хмельницького, аби зареєструватися у центрі зайнятості. Принаймні, Олександр розповідав саме так. Щоправда, у центрі він так і не з’явився. Натомість під вечір опинився у дворах неподалік хлібозаводу на вулиці Панаса Мирного.
Як розповів помічник прокурора міста Хмельницького Олег Яхієв, хлопець побачив автомобіль служби таксі «Шевролет-Авео». Пересвідчившись, що поряд нікого немає, схопив каменюку, і розбив бокове водійське скло. Витягнув магнітолу і рацію та подався геть.
Якої служби була пограбована автівка, Олександр уваги не звернув. А дарма. Не відкладаючи справи у довгий ящик, вирішив одразу продати речі. За кілька кварталів натрапив на таксистів, і запропонував їм купити рацію. Просив всього дві сотні гривень (рація коштує у 10 разів дорожче). Чоловік погодився, однак вирішив перевірити її справність. В цей час іншому таксистові уже повідомили, що всього кілька хвилин назад у водія цієї ж служби вкрали рацію і магнітолу. І назвали позивний «88» Перевернувши рацію, чоловік побачив наклеєні дві вісімки. За хвилину Олександра оточили таксисти. До приїзду міліції хлопець отримав добрячих стусанів.
Олександра взяли під варту. Нещодавно відбувся суд. Враховуючи його попередні «заслуги», хлопець отримав 2 роки позбавлення волі. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую