ye-logo.v1.2
19 Листопада, 2019

Призов на Хмельниччині завершили раніше терміну

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1472
На Хмельниччині завершили призов раніше
На Хмельниччині завершили призов раніше. Фото: з архіву

Не обійшлось і без ухилянтів.

 В Україні з 1 квітня по 30 червня триває призов юнаків на військово-строкову службу. З Хмельниччини у весняно-літній період покликали понад 700 молодих людей. Як розповідає військовий комісар обласного військкомату Сергій Присяжнюк, область виконала план призову раніше інших регіонів.

«Загалом ми виконали призов згідно з планом, який перед нами був поставлений. Ми раніше його завершили, ніж решта областей, але по-своєму плану. В цілому весняно-літній призов пройшов організованіше за за осінній. Молоді люди стали усвідомленіше ставитись до своїх вчинків», - зазначив Сергій Олександрович.

За його словами, були й ті, хто ухилявся від призову. Таких виявилось не мало. Фіксували випадки, коли роботодавці «ховали» своїх працівників. Однак, чимало молодих людей самостійно прийшли до військкомату, бо хотіли йти служити.

«Всі документи у цих справах передали до поліції, вони займаються розшуком ухилянтів. На підприємців будуть складені адмінпроколи. Наша позиція — виховувати молодь так, щоб в них не виникало бажання ухилятись, а не відправляти до в’язниці», - додав військовий комісар.

Сергій Олександрович запевняє, що жодного строковика до зони ОСС не відправили. Усі пішли служити у військові частини бойового забезпечення.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую