ye-logo.v1.2
18 Лютого, 2020

У Полонному підприємець взяв гроші за спортивний майданчик і не збудував його

Суспільство 3511
Згідно з розрахунками, вартість невиконаних робіт складає 290 тисяч гривень
Згідно з розрахунками, вартість невиконаних робіт складає 290 тисяч гривень. Фото: ілюстративне adm-km.gov.ua

Тепер суд зобов’язав підрядника повернути кошти до місцевої скарбниці.

Нещодавно господарський суд Хмельницької області прийняв рішення про стягнення з фізичної особи-підприємця коштів до місцевого бюджету Полонного, адже той не збудував обіцяного спортивного майданчика.

За інформацією прес-служби у Хмельницької області, у грудні 2017 року відділ освіти, молоді та спорту Полонської міської ради уклав договір з фізичною особою-підприємцем. Відповідно до нього підрядник мав збудувати майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям. Вартість робіт склала 1,5 мільйона гривень. Спорудження спортивного об’єкта мало тривати до грудня минулого року.

«Попри повну попередню оплату за договором, підрядник у встановлений термін в повному обсязі не виконав будівельних робіт. Згідно з розрахунками, вартість невиконаних робіт складає 290 тисяч гривень. Проте він повернув замовнику лише частину авансу — 88 тисяч гривень», — йдеться у повідомлені.

Для захисту інтересів держави працівники Шепетівської місцевої прокуратури подали на нього до суду. У результаті господарський суд Хмельницької області прийняв рішення зобов’язати підрядника сплатити до місцевого бюджету Полонного 250 тисяч гривень.

Читайте також: Заняття з фітнесу на хмельницькому стадіоні «Поділля» відбуватимуться в інший час

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую