ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Маліївцях зруйнували фігуру Перуна

Суспільство 2534
Фото: Анатолій Савчук

Через кілька днів подоляни, які сповідують Православну Рідну віру, відновили статую Бога

Як повідомляють рідновіри, вони мають інформацію, що наругу вчинив селянин, але ініціатива належить місцевому священику з  православної церкви Московського патріархату. «Я розмовляв з цим священиком, – каже побратим, козак-характерник Волемир. – Він прямо не зізнався у тому, що наказав зруйнувати святилище рідновірів. Але доводив, що фігура Бога стоїть не на місці, що тут колись була церква. Хоч церква стояла біля водоспаду. Ми ж толерантно ставимося до усіх релігій, і хочемо, щоб так само ставилися і до нас. Сподіваємося, що правоохоронні органи відреагують на цю подію і покарають винних. Ми не збираємося підпалювати церкви. Просто у відповідь на кожну  руйнацію  зведемо ще три статуї».
А от у Малієвецькій сільській раді стверджують, що «священик таким не займається» і що у селі немає міжконфесійної ворожнечі. Тієї ж думки дотримується благочинний Дунаєвецького району отець Леонтій. «Ніякого відношення до руйнації язичницької статуї наша церква не має, – повідомив він. – Звісно, ми не схвалюємо встановлення фігур язичницьких Богів. Але у нашій державі свобода віросповідання, і ми дотримуємося чинного законодавства».

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую