ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Захистимо себе від кліщів: у Хмельницькому розглянуть петицію про обробку парків

Суспільство 2106
Петицію \
Петицію "Обробка парків та скверів від кліщів" направлено на розгляд. Фото: uk.blabto.com

Звернення набрало необхідну кількість підписів.

Хмельницькому міському голові направили на розгляд електронну петицію «Обробка парків та скверів від кліщів». Електронне звернення станом на 2 липня підписали 517 осіб з 500 необхідних. Зареєструвала його в Єдиній системі петицій ще 24 травня Ольга Кец.

«Давайте захистимо себе та своїх дітей від кліщів. Я особисто вже зіштовхнулася з цією проблемою, та все закінчилося добре. Але близько 50% кліщів є переносниками небезпечних для здоров'я та життя хвороб. У нашому місті багато чудових парків та скверів. У багатьох містах України кожного року проводять обробку парків і скверів від кліщів, а у нашому місті вже не робили декілька років. Через це кількість інфікувань збільшилася в декілька разів. Давайте усім містом приймемо рішення про захист нашого життя від даної небезпеки», - йдеться у петиції.

У Хмельницькій міськраді кажуть, що очільник міста доручить розгляд петиції компетентним виконавчим органам на одному із засіданнь виконавчого комітету міської ради.

Читайте також: Кожен третій кліщ інфікований: як перевірити і скільки це коштує

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую