ye-logo.v1.2
21 Листопада, 2019

Як у центрі Хмельницького копи відзначили день Нацполіції (ФОТО)

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 2208
Дітям правоохоронці розповіли про роботу поліцейського
Дітям правоохоронці розповіли про роботу поліцейського. Фото: автора

Правоохоронці влаштували свято хмельничанам.

Сьогодні, 4 липня, відзначається День Національної поліції України. У Хмельницькому з цієї нагоди поліцейські влаштували свято на майданчику поруч з кінотеатром Шевченка. Майстер-класи з самозахисту, поліцейський оркестр, виставка амуніції, конкурси для дітей очікували на містян.

До святкової програми залучили різні підрозділи поліції — спецпризначенців, патрульних, вибухотехніків, кінологів, експертів. Презентували і різні види автомобілів, які є в підпорядкуванні Хмельницької області.

Маленьких хмельничан чи не найбільше зацікавила локація, де спецпідрозділ «ТОР» представляв всю свою амуніцію, яку копи одягають під час масових заходів. Дітлахи приміряли на себе справжні поліцейські шоломи, каски, жилети.

Дітлахи фотографувалися у поліцейському спорядженні.

«Сьогодні ми не представляємо зброю. Те, що несе агресію, дітям не показуємо. Демонструємо спорядження лише для захисту», - розповіла інспектор зі зв'язків з громадськістю патрульної поліції області Анна Стрембіцька.

Локація для дорослих – алкоокуляри. Усі охочі могли одягнути окуляри, які створюють ефект, наче людина знаходиться у стані алкогольного сп’яніння. Після того потрібно було виконати низку завдань. Ще одна зона для дорослих – майстер-класи з самозахисту. Там поліцейські показували прийоми по самообороні.

Тест в алкоокулярах.

Перевірити свої знання на правила дорожнього руху, з адміністративно-кримінальної відповідальності хмельничани змогли під час вікторини, організованої полісменами. З-поміж іншого можна було дізнатися про умови вступу до навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ і прийому на роботу до поліції.

Велопатруль також підготував дорогу з перешкодами для хмельничан.

Маленькі хмельничани підготували малюнки для поліцейських.

Прийоми самозахисту.

Свято відбувалося під звуки оркестру.

Цього року в Україні вчетверте відзначають день Національної поліції.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую