ye-logo.v1.2
21 Листопада, 2019

Стартував прийом заявок на участь у проєкті «Мо/Дні»

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 1543
Минулого року вперше пройшли «Мо/Дні»
Минулого року вперше пройшли «Мо/Дні». Фото: з архіву редакції

Запрошують долучитися молодих дизайнерів, випускників та студентів у галузі дизайну, легкої та текстильної промисловості.

Вдруге у Хмельницькому реалізують проєкт «Мо/Дні», який отримав підтримку в рамках програми «Громадські ініціативи». Як зазначають автори проєкту, «Мо/Дні» перш за все спрямовані на популяризацію місцевих виробників.

Минулого року в Хмельницькому вперше відбувся fashion-показ брендів місцевих виробників в рамках проєкту. Тоді хмельничани побачили кілька колекцій дитячого та дорослого одягу, які шиють та реалізовують місцеві виробники.

Сьогодні, 5 липня, стартував прийом заявок на участь у цьогорічному проєкті. Триватиме він до 21 липня. Долучитися пропонують не лише професіоналам, але й дизайнерам-початківцям.

«Це можуть бути як професійні дизайнери, так і студенти вищих навчальних закладів чи коледжів, або аматори, які мають свої колекції. Розглядатимемо роботи будь-яких напрямків. Очікуємо на жіночі, чоловічі, дитячі колекції, - розповіла керівник проекту Роксолана Іванова. - Фіналістів будемо відбирати, враховуючи їх професійність, технологічність та інноваційність».

Відбір конкурсних робіт триватиме з 22 по 28 липня. Всього планують відібрати п’ятеро фіналістів, яких оголосять 29 липня. Троє кращих отримають грошові призи після фінальних показів, які відбудуться 17 серпня.

Щоб взяти участь у проєкті потрібно надіслати на електронну адресу «khm.rada.economy@gmail.com» фото (по можливості ескізи) колекції, яка складається з 5-10 моделей, назву колекції та коротке резюме.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую