ye-logo.v1.2
28 Лютого, 2020

У Хмельницькому з «тіні» вивели двох міжнародних перевізників

Суспільство 1137
Підприємці впродовж кількох років не сплачували податки за найнятих працівників
Підприємці впродовж кількох років не сплачували податки за найнятих працівників. Фото: ілюстративне zn.ua

За зарплатню «у конверті» порушникам загрожують штрафні санкції.

Впродовж червня-липня цього року працівники Державної фіскальної служби у Хмельницькій області провели низку перевірок роботодавців щодо дотримання ними трудового законодавства. У поле зору фіскалів потрапили двоє підприємців з обласного центру, які займаються міжнародними перевезеннями.

Як повідомляють у пресслужбі ДФС у Хмельницькій області, підставою для перевірки місцевих перевізників стала інформація митниці про перетин кордону їхніми водіями. Ті не були оформленими згідно з вимогами чинного трудового законодавства. Так, в одного з ФОПів впродовж кількох років працювало півсотні найманих працівників. Вони отримували зарплатню «у конверті» й, відповідно, не сплачували податків і відрахувань у державні соціальні фонди.

«Водії-нелегали за свої послуги за цей проміжок часу мали б отримати щонайменше 576 тисяч гривень заробітної плати. Таким чином роботодавцю податківці нарахували до сплати 103 тисячі 600 гривень податку на доходи фізичних осіб, 126 тисяч гривень єдиного соціального внеску та 8 тисяч 600 гривень військового збору», — йдеться у повідомлені.

За інформацією Державної фіскальної служби, ще один приватний підприємець з Хмельницького, який здійснює міжнародні вантажні перевезення, вирішив все ж таки легалізувати своїх працівників. Він уклав з ними угоди цивільно-правового характеру. Проте цим і обмежився, адже жодних податків за роботу впродовж кількох років понад 20-и працівників так і не сплатив. Через це підприємцю нарахували до сплати майже 300 тисяч гривень податкових зобов’язань.

Крім того, порушникам загрожують чималі штрафи за роботу у «тіні». Матеріали за цими фактами податківці передали в Управління Держпраці у Хмельницькій області для подальшого прийняття рішень щодо призначення їм штрафних санкцій.

Читайте також: В Україні змінилися умови оподаткування посилок з інших країн

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую