ye-logo.v1.2
25 Травня, 2020

На правах реклами MOYO відкривається в Хмельницькому

Суспільство 1342
В місті починає працювати новий магазин MOYO.
В місті починає працювати новий магазин MOYO.. Фото: магазин MOYO

В новому магазині будуть представлені гаджети, персональна електроніка та побутова техніка

Придбати офіційну техніку в Хмельницькому стане значно простіше. 13 липня в місті починає працювати новий магазин MOYO. Торгівельна точка запропонує покупцям широкий вибір персональної електроніки та побутової техніки.

Тривалий час жителям Хмельниччини були доступні тільки замовлення з інтернет-магазину moyo.ua. Наразі широкий асортимент смартфонів, ноутбуків, а також побутової техніки можна буде власноруч протестувати та порівняти в магазині.

Окрім звичних гаджетів та побутової техніки, в новому магазині буде представлений електротранспорт. При цьому консультанти MOYO не тільки розкажуть про особливості гіробордів, моноколіс та електросамокатів, але і пояснять новачкам особливості пересування на них. А шанувальники Sony PlayStation зможуть обрати нову консоль, а також ігри та аксесуари, представлені в широкому асортименті.

Магазин, розташований за адресою вул. Проскурівська, 1, та вже працює в «бета-версії». Офіційне відкриття відбудеться 13 липня. В цей день діятимуть акційні пропозиції на ряд товарів, а також буде проведений розіграш електронної книги, мультиварки та блендера серед усіх покупців.

Про компанію

MOYO — мережа роздрібних магазинів техніки та електроніки. Перший магазин MOYO почав роботу в 2009 році, а сьогодні мережа налічує вже 45 торгових точок, розташованих в 26 містах по всій Україні. У магазинах MOYO і на сайті moyo.ua покупцеві пропонується широкий асортимент техніки та електроніки, велика і дрібна побутова техніка, дитячі товари, електротранспорт та багато іншого. MOYO - одна з небагатьох мереж, яка торгує виключно офіційною технікою з повним дотриманням українського законодавства, а також пропонує покупцям унікальний сервіс та послуги.

MOYO. Надійно. Офіційно

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую