ye-logo.v1.2
28 Січня, 2020

На правах реклами Спекотна пропозиція, від якої неможливо відмовитися

На правах реклами— На правах реклами Суспільство 964
Щоб протестувати послуги компанії, скористайтеся акційною пропозицією для нових абонентів
Щоб протестувати послуги компанії, скористайтеся акційною пропозицією для нових абонентів. Фото: Компанія ЕВЕРЕСТ™

Вважаєте, що послуги Інтернету і кабельного телебачення не можуть бути якісними і до того ж вигідними? Помиляєтесь!

Абоненти потужної новітньої мережі ЕВЕРЕСТ™ у Хмельницькому вже впевнилися особисто, що стабільно висока швидкість Інтернету, цікаве тематичне наповнення телевізійних пакетів, професійний сервіс не просто існують, а доступні кожному.

Провайдер ЕВЕРЕСТ™ понад 10 років надає послуги швидкісного Інтернету, кабельного аналогового та цифрового телебачення, використовуючи передові технології. Кількість абонентів мережі, що обирають для себе якість, швидкість, змістовний контент за оптимальну ціну, постійно зростає.
Щоб протестувати послуги компанії, скористайтеся акційною пропозицією для нових абонентів.

Спекотна пропозиція липня від ЕВЕРЕСТ™

За умовами акції липня «Спекотна пропозиція» нові абоненти мережі ЕВЕРЕСТ™, які вперше підключать Інтернет і кабельне телебачення, зможуть впродовж п'яти місяців користуватися якісними послугами за акційними цінами:

  • швидкісний безлімітний** Інтернет до 100 Мбіт/с – 50 грн/міс.*
  • до 70 аналогових + до 120 цифрових телеканалів у відмінній якості зображення і звуку – 50 грн/міс.*
  • нтернет + кабельне телебачення – 50+50 грн/міс.*

Стабільно швидкий Інтернет

Мандруйте просторами Інтернету на швидкості до 100 Мбіт/с скільки завгодно, адже акційна «Спекотна пропозиція» передбачає підключення до тарифу «km-Нове безмежжя».** Стабільно висока швидкість до 100 Мбіт/с підтримується у всіх тарифних пакетах Інтернету від ЕВЕРЕСТ™.

Кабельне телебачення

Пакет аналогового кабельного телебачення включає до 70 різнопланових телеканалів для всієї родини. Серед них популярні закордонні рейтингові телеканали груп Viasat, Sony, Discovery та вітчизняні телеканали на будь-які вподобання.

Ваш телевізор підтримує DVB-C формат? Дивіться до 120 телеканалів у неймовірній якості зображення і звуку: пізнавальні, спортивні, інформаційні, дитячі канали, ексклюзивні фільмові канали, що пропонують до перегляду новинки кінопрокату і справжні кінохіти.

Без додаткового обладнання

Забудьте про старі зношені тюнери і САМ-модулі, які завжди підводять несподівано у найцікавіші моменти фільму. Кабельне телебачення ЕВЕРЕСТ™ підключається безпосередньо до телевізора без використання додаткового обладнання***. Відтепер жодних перезавантажень і налаштувань на прийом сигналу ? дивіться улюблене кіно і телепередачі з комфортом і насолодою.

Цілодобовий сервіс

Технічна підтримка і сервіс доступні абонентам ЕВЕРЕСТ™ цілодобово. Колл-центр надає консультації та розв'язує нагальні питання у режимі 24/7, щоб ви завжди відчували турботу компанії.

Замовляйте підключення до мережі за акцією «Спекотна пропозиція» прямо зараз:

інфоцентр: м. Хмельницький, проспект Миру, 72/5

телефони: (0382) 700 701, (067) 9 700 709, (093) 1 700 701

Вартість телефонних дзвінків згідно з тарифами оператора.

сайт: km.everest24.com.ua

Ліцензія провайдера програмної послуги №00735-п від 17 жовтня 2018 року, видана Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую