ye-logo.v1.2

У Хмельницькому планують розширити вулиці й закупити нові тролейбуси

Суспільство 3985
Впродовж п
Впродовж п'яти років у місті хочуть збільшити кількість громадського транспорту. Фото: ілюстративне автора

В обласному центрі хочуть з’єднати Старокостянтинівське шосе з вулицею Толстого.

У найближчі п’ять років інфраструктура обласного центру може зазнати суттєвих змін. За цей час заплановано розширити кілька вулиць, створити нові дорожні розв’язки й збільшити кількість громадського транспорту. Такі зміни передбачені у «Програмі розвитку та вдосконалення міського пасажирського транспорту міста Хмельницького на 2019-2023 роки». За винесення його проєкту на сесію міської ради вчора, 11 липня, проголосували члени виконавчого комітету.

За словами виконувача обов’язків начальника міського управління транспорту та зв’язку Сергія Шепурева, у цій програмі передбачено впродовж п’яти років закупити 60 одиниць електротранспорту та 55 автобусів. Щоб забезпечити якісну роботу громадського транспорту також заплановано розширити проїжджі частини деяких вулиць і збудувати нові заїзні кишені.

Зокрема, під розширення можуть потрапити два відрізки вулиці Кам’янецької: від вулиці Староміської до Подільської та від зупинки «Торгівельний центр» до вулиці Герцена. Також подібні роботи можуть проводитися майже в усіх мікрорайонах міста.

Розвантажити центральну частину Хмельницького від автомобілів покликана й нова транспортна розв’язка. Її планують створити, з’єднавши Старокостянтинівське шосе з вулицею Толстого.

У найближчі роки на місці закритого залізничного переїзду планують створити транспортну розв’язку.

«Частково альтернативою дорогого розширення Кам’янецької є будівництво розв’язки через залізницю поблизу міської лікарні. Вона фактично з’єднає центральну часину Хмельницького з мікрорайонами Ракове й Дубове. Навіть їхати з Лезневе на Львівське шосе буде зручніше через вулицю Толстого. Відповідно ми зменшимо кількість автотранспорту на Кам’янецькій», — зазначив міський голова Олександр Симчишин.

За його словами, вже розроблений проєкт цієї транспортерної розв’язки. Її планують робити естакадою на вісім метрів.

Нагадаємо, у травні цього року пройшли громадські обговорення детального плану центральної частини міста. У ньому є пропозиція перетворити деякі центральні вулиці на пішохідні зони. Такі нововведення можуть торкнутися вулиці Соборну та Володимирську.

Читайте також: У Хмельницькому бійцям-добровольцям планують ввести пільги на сплату комуналки

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую