ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Олександр Педан готується підкорити одну з найвищих гір Кавказу

Суспільство 2098
Телеведучий планує й надалі займатися альпінізмом
Телеведучий планує й надалі займатися альпінізмом. Фото: НВ Style

Відомий телеведучий планує піднятися на п’ятитисячну вершину гори Казбек.

Популярний шоумен, який родом з Хмельницького, Олександр Педан знову готується до сходження на вершину. Минулого року телеведучий підкорив найвищу гору Західної Європи Монблан, висотою 4 810 метрів. Тепер його ціль – гора Казбек, висотою 5 033 метри. Про це він сказав у «Світському житті».

Розповідаючи про свої плани на літо, Педан заявив: поки дружина з дітьми відпочиватиме в Туреччині, він підкорюватиме Казбек. Зараз шоумен активно готується до сходження.

«Насправді, тільки після Монблану я зрозумів, як це небезпечно і як ретельно треба готуватися. Це добре, що я вийшов тоді на гору, тоді не всі змогли це зробити», - сказав Олександр.

За словами телеведучого, треба не просто називати себе альпіністом, а й готуватися до цього. «Тепер я пішов на скелелазіння, там я навчився в'язати вузли, працювати з карабінами, з муфтами, навчився, як правильно ходити вгору і вниз, - додає він. - Я хочу не просто піднятися на Казбек, але й повернутися назад».

Читайте також: Олександр Педан станцював стриптиз у виставі «Ladies' Night».

;

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую