ye-logo.v1.2
9 Серпня, 2020

У Кам’янці-Подільському збудують еко-центр за десятки мільйонів

Суспільство 3209
В майбутньому в центрі буде розміщена експозиція та центр надання екологічних послуг, діятиме екологічна школа та гуртки
В майбутньому в центрі буде розміщена експозиція та центр надання екологічних послуг, діятиме екологічна школа та гуртки. Фото: klyuch.com.ua

Наразі оголошена тендерна процедура.

В Кам’янці-Подільському збудують еколого-освітній візит-центр. Національний природний парк «Подільські Товтри» уже заявив про будівництво даного об’єкту, оголосивши тендер у системі «Прозорро». Його заявлена вартість - 26,56 мільйона гривень.

«Це буде об’єкт Національного природного парку «Подільські Товтри». Згідно з технічною тендерною документацією, заплановано збудувати одноповерхову будівлю, в якій в майбутньому буде розміщена експозиція та центр надання екологічних послуг, діятиме екологічна школа та гуртки. Разом з тим у цьому центрі буде акумулюватися інформація для туристів, які мають бажання відвідати «Подільські Товтри», - розповіла сайту «Є» заступник директора Національного природного парку Валентина Стельмах.

Будуватимуть візит-центр на розі вулиць Пушкінської та Шевченка. Земельну ділянку виділила Кам’янець-Подільська міська рада.

Читайте також: Через «Подільські товтри» будували систему зрошення полів.

«Це буде нове будівництво на місці колишнього так званого Зеленого театру. Наразі уже виготовлено проект, який в грудні минулого року пройшов експертизу. Встановлений експертизою термін будівництва – сім місяців. Після процедури торгів та визначення підрядника, а це буде приблизно через два місяці, будівництво може стартувати», - додає Валентина Стельмах.

Зазначає, що кошти, виділені на будівництво візит-центру, - з державного бюджету. Це так звані еко-гоші, які формуються за рахунок капіталовкладень, спрямованих на екологію та програму збереження природоохоронного фонду.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую