ye-logo.v1.2
24 Вересня, 2020

Хмельницький аеропорт готується до відновлення польотів

Суспільство 8540
Технічну можливість приймати літаки малої авіації аеропорт має, а от юридичну, поки що - ні
Технічну можливість приймати літаки малої авіації аеропорт має, а от юридичну, поки що - ні. Фото: airport.km.ua

Почати польоти з хмельницького летовища має намір одна з транспортних компаній.

Комунальне підприємство "Аеропорт Хмельницький" до вересня матиме сертифікат для польотів малої авіації. За словами директор КП «Аеропорт Хмельницький» Валерія Сороки, оскільки сьогодні юридично летовище не сертифіковане, ми не маємо права приймати і відправляти літаки.

"Сьогодні технічну можливість приймати літаки малої авіації ми маємо, а от юридичної - ні. Тому в нас стоїть завдання до вересня отримати сертифікат для діяльності злітно-посадкового майданчика – Хмельницький. Минулого тижня ми почали проходження її реєстрації",- коментує Валерій Ростиславович.

Почати польоти з хмельницького аеропорту вже наприкінці цього року має намір одна з транспортних компаній, місцевий термінал якої, дислокується неподалік аеропорту.

"Погодження та отримання сертифікації дає можливість обслуговувати нам представників бізнесу - перевозити вантажі та нарешті заробляти кошти для аеропорту. Одна з транспортних компаній звернулося до державного підприємства "Антонов" аби транспортувати вантажі з Хмельницького в Дніпро і у зворотному напрямку. Підприємство готове виділити літак АН-28 і АН-26, але ми не маємо відповідного сертифіката. Тому ми зараз посилено працюємо над тим, аби його отримати", - пояснює Валерій Сорока.

І додає, наступним етапом буде завершення реконструкції злітно-посадкової смуги і її сертифікація під повітряні судна класу Boeing. Погодження технічних завдань для розробки проєктно-кошторисної документації вже на завершальному етапі.

"Після погодження техзавдання ми одразу оголошуємо тендер на виготовлення проєктно-кошторисної документації. Коли вона буде готова ми отримаємо можливість освоїти кошти заплановані по державній програмі з реконструкції злітно-посадкових смуг у 2020-2021 роках. На хмельницький аеропорт наступного року передбачено 375 мільйонів гривень",- розповідає керівник підприємства.

Читайте також: Коли на хмельницькому летовищі засвітяться ліхтарі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую