ye-logo.v1.2
13 Серпня, 2020

Інформація про замінування обласної ради не підтвердилася

Суспільство 1454
За неправдиві повідомлення про замінування передбачена кримінальна відповідальність
За неправдиві повідомлення про замінування передбачена кримінальна відповідальність. Фото: з архіву

Працівники закладу повернулися на робочі місця.

Сьогодні, з 9:00 до 12:00 годин робота Хмельницької обласної ради була заблокована. Продовж трьох годин екстрені служби шукали у приміщенні закладу вибухонебезпечний предмет.

«За результатами перевірки, жодного підозрілого предмету виявлено не було. Всі працівники закладу повернулися до роботи. Прохід через майдан відновлений. Вирішується питання про внесення відомостей за даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Вживаються заходи щодо встановлення особи, яка повідомила про замінування», - повідомила старший інспектор сектору моніторингу Хмельницького відділу поліції Людмила Берестовська.

Нагадаємо, сьогодні, 24 липня, до поліції надійшло повідомлення від працівників Хмельницької обласної ради, що їхнє приміщення заміноване. «До нас на електронну скриньку прийшов лист зі змістом: «Приміщення заміноване, у ньому бомба». Ми відразу повідомили у поліцію», - розповіли у прес-службі Хмельницької обласної ради.

Поліцейські звертають увагу громадян, що за неправдиві повідомлення про замінування передбачена кримінальна відповідальність за статтею 259 Кримінального кодексу України.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую