ye-logo.v1.2
22 Лютого, 2020

На Чемеровеччині орендували землі за підробним підписом

Суспільство 861
Земельні спори вирішував суд
Земельні спори вирішував суд. Фото: kma.court.gov.ua

Правду відстоювали в суді.

До Чемеровецького районного суду звернулася власниця земельної ділянки, розташованої на території Вишнівчицької сільської ради: торік їй стало відомо про існування договору оренди, нібито укладеного у 2014 році між нею та сільськогосподарським ТОВ, зареєстрованим у Хмельницькому. Позивачка переконує, що цей договір не підписувала, тому просить суд визнати його недійсним.

Як повідомляють у прес-службі Хмельницького апеляційного суду, її представниця у суді додала, що земельну ділянку позивачка отримала в спадок від матері, яка у 2012 році уклала договір із агротовариством з Чемеровеччини на 5 років. Після закінчення цього терміну спадкоємиця землі почала переговори з орендарями про укладення нового договору та виявилося, що вже існує договір оренди тієї ділянки.

«Як засвідчила експертиза – підпис у спірному договорі в колонці «Орендодавець» виконаний не позивачкою, а іншою особою. Представник відповідача в судове засідання не з’явився. У відзиві на позов проти нього заперечив, вказавши, що позивачка особисто підписала спірний договір оренди землі, а тому підстав визнавати його недійсним немає. Висновок експерта вважав не належним і недопустимим доказом».

Врахувавши доказову базу суд визнав, що такий договір підлягає визнанню недійсним. Про це йдеться у рішенні суду.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую