ye-logo.v1.2
3 Серпня, 2020

На Хмельниччині понад два місяці розшукують 29-річного чоловіка

Суспільство 5785
Ярослав Миринюк зник 20 травня. Фото: facebook.com
Ярослав Миринюк зник 20 травня. Фото: facebook.com

Ярослав Миринюк зник в обласному центрі.

Понад два місяці поліція Хмельниччини розшукує 29-річного Ярослава Миринюка, якого востаннє бачили 20 травня в обласному центрі.

«Пошуки зниклого досі тривають. Поки ніякої інформації про можливе місцеперебування Ярослава немає. Відомо, що за кордон він не виїжджав», - розповіла старший інспектор сектору моніторингу Хмельницького відділу поліції Людмила Берестовська.

Брат зниклого Сергій Миронюк каже, що намагався знайти Ярослава самотужки, однак безрезультатно. Рідні та близькі у розпачі і просять усіх, хто, можливо, бачив Ярослава, відгукнутися.

Нагадаємо, 20 травня, близько 11 години Ярослав Миронюк, який працював рятувальником в Головному управління ДСНС України у Хмельницькій області, зник після нічного чергування. Мобільний телефон Ярослава був увімкнутий до 21 травня, однак він трубки не брав. Потім телефон вимкнувся. Чоловік родом з Нової Ушиці, а у Хмельницькому в мікрорайоні Озерна орендував житло.

У разі встановлення місця знаходження розшукуваного або отримання інформації про його можливе місце перебування прохання телефонувати до Хмельницького відділу поліції за номером: 0978745292 або 102.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую