ye-logo.v1.2
21 Вересня, 2019

У Хмельницькому закупили понад дві сотні євроконтейнерів

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1204
Наразі нові євроконтейнери монтують працівники
Наразі нові євроконтейнери монтують працівники "Спецкомунтрансу". Фото: Юни Мітрашко

Покупка обійшлася міському бюджету у два мільйони гривень.

Незабаром на сміттєвих майданчиках обласного центру з’являться 206 нових євроконтейнерів ємністю 1,1 метра кубічних. Закупили їх для хмельницького комунального підприємства «Спецкомунтранс».

Директор установи Олександр Зімін каже, що нові баки, у порівняні за старими, мають більшу ємність і пристосовані до миття та дезінфекції. Для цього у минулому році підприємство придбало спецавтомобіль, який крім вивозу сміття, має функцію миття контейнерів та сміттєвих майданчиків.

«Нині у Хмельницькому встановлено майже 1600 контейнерів нового зразка. І майже стільки ж — старих. Саме їх ми і будемо замінювати. На тих майданчиках, де стояли п’ять баків ємністю 0,75 метрів кубічних, ми поставимо чотири нових євроконтейнери і таким чином зменшимо кількість баків при тих самих навантаженнях. Наразі контейнери знаходяться у розібраному стані. Плануємо за тиждень їх зібрати і встановити», - розповів Олександр Леонідович.

Керівник підприємства каже, що один євроконтейнер коштує 10 тисяч гривень. Загалом, покупка обійшлася міському бюджету в два мільйони гривень.

Читайте також: У Білогір’ї взялися за сортування сміття

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую