ye-logo.v1.2
22 Лютого, 2020

На правах реклами Хмельницькі фрілансери обирають ManGo

Суспільство 751
Чим більше пропозицій ви запропонуєте, тем більше шансів знайти свою нішу
Чим більше пропозицій ви запропонуєте, тем більше шансів знайти свою нішу. Фото: zoon.com.ua

Якісна праця та фахові знання високо цінуються у всьому світі

Дистанційна робота зараз у тренді. Випускники хмельницьких вишів, викладачі, бухгалтери, автослюсарі та будівельники знаходять замовлення у мережі та добре поповнюють сімейний бюджет. Як заробити, не ходячи на роботу?

Знайти надійний сайт

Сайти безкоштовних оголошень – прихисток аферистів та майданчики для невдалих спроб заробити копійчину. Для гарантій замовників та фрілансерів створені особливі біржі фрілансу. Сайт Mangoworks відрізняється багатовекторністю напрямків. Він допомагає знайти замовників не тільки програмістам та копірайтерам. На цьому маркетплейсі праці реально знайти майстрів із ремонту сантехніки, дизайнерів, дикторів, фітнес-тренерів та аудиторів. Роботи вистачає всім.

Обрати свої напрямки

У кожної людини є свої таланти. Не соромтесь та створіть невеличкий перелік своїх здібностей: все що вмієте та чим пишаєтесь. Чим більше пропозицій ви запропонуєте, тем більше шансів знайти свою нішу, із високим попитом та низьким рівнем конкуренції.

Багато замовників помиляються, коли вважають, що серед фрілансерів лише айтишники. Дистанційно працюють бухгалтери, юристи, перекладачі, дієтологи та промоутери. Зайдіть на сайт Mangoworks та перевірте, за якими напрямками ви маєте можливість пропонувати свій розум, час та працьовиті руки.

Якісна праця та фахові знання високо цінуються у всьому світі: для пошуку замовлень з Америки не потрібно покидати кордони Хмельницької області

Сміливо пропонувати послуги

Біржа вільної праці дає можливість активно просувати послуги за допомогою власного кабінету та портфоліо. Ви миттєво отримаєте повідомлення про замовлення за обраними вами напрямками або зможете у вільну годину переглядати завдання за всім спектром. Можливо, саме ви станете «таємним покупцем» у ресторані Кам’янця-Подільського або допоможете зібрати меблі у новобудові Шепетівки.

                                                                                             
 

Підвищити рейтинг

Чим більше виконаних завдань та позитивних відгуків – тим більше довіра до вас з боку працедавців. Так само зростає винагорода. Якщо є надійні друзі, ви можете поєднати зусилля та створити спільний аккаунт для пошуку цікавих проектів. Спільна праця допоможе виконати умови дедлайну навіть у форс-мажорних випадках.

Пожертвувати часом

Фрілансери мають небагато вільного часу, але вони позбавлені самодурів-керівників та вільні самі обирати собі проекти. Наполеглива праця дозволяє отримати дохід, що перевищує дробінню плату на підприємстві або в офісі.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую