ye-logo.v1.2
14 Листопада, 2019

Що не так із перевезеннями у Хмельницькому, коли і як відпочиватимемо – підсумки дня

Ангеліна Мовчан Суспільство 1266
Всього в серпні 2019 року буде 10 вихідних
Всього в серпні 2019 року буде 10 вихідних. Фото: Оксани Остап'юк

Яким був останній день липня – у короткому підсумку новин.

Почнемо з приємного – з вихідних днів, які будуть у нас в серпні, коли в Україні відзначають державне свято – День Незалежності. Всього в серпні 2019 року буде 10 вихідних. Вихідні у серпні 2019: 3-4, 10-11, 17-18, 24-25, 26? 31 серпня.

Ну і, якщо відпочивати, то з користю. До прикладу, за словами організатора «Республіки» Андрія Зоїна, тепер на фестивалі свою локацію матимуть й правоохоронці. Вони навчатимуть прийомам самооборони вдень, коли не працюватимуть музичні сцени.

Але поки ви дочекаєтеся Республіки, можете відвідати «Фемелі Фест», який відбудеться у п’ятницю, 2 серпня, в рамках Міжнародної акції «Тиждень підтримки грудного вигодовування». Відбудеться все у сквері імені Тараса Шевченка і цього року організатори кажуть, запланували чимало цікавинок.

Ще один варіант відпочинку – поїхати в Дунаєвецьку громаду, де проведуть свято Церери. І це не дивна назва, а свято, яке відзначали здавна в Миньковецькій державі. Відзначатимуть свято Церери в рамках святкування дня громади 10 серпня.

А щоб відпочинок не псували незручності, ми розпитали у поліції та Хмельницької міської ради, чому в місті знову проблеми з маршрутками? Вчора і сьогодні чимало маршрутних автобусів зранку не вийшло на маршрут через те, що поліція продовжує відпрацювання по виявленню порушень законодавства у сфері пасажирських перевезень. Особливу увагу приділяють технічному стану таких транспортних засобів. У свою чергу перевірки провокують затримку транспорту. Водії, побоюються виходити на маршрут, але страждаються від цього пасажири. Як коментують ситуацію правоохоронці і представники влади, читайте в матеріалі. 

А водіям варто звернути увагу на інформацію про обмеження руху. У четвер 1 серпня, комунальне підприємство по зеленому будівництву і благоустрою міста виконуватиме роботи зі знесення аварійних дерев на вулиці Гагаріна. Як повідомляють у пресслужбі міської ради, робітники працюватимуть на відрізку дороги від вулиці Грушевського до провулку Військоматського.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую