ye-logo.v1.2
13 Грудня, 2019

Ще одну об’єднану громаду створили на Хмельниччині

Алла СОБКО Суспільство 3789
Плесненська громада отримала висновок Хмельницької ОДА про відповідність Конституції та Законам України
Плесненська громада отримала висновок Хмельницької ОДА про відповідність Конституції та Законам України. Фото: автора

Висновок Хмельницька ОДА підписала вчора, 31 липня.

Плесненська об’єднана територіальна громада Шепетівського району отримала висновок Хмельницької обласної державної адміністрації. Це вже 49 громада із потенційних 62, які сформовані згідно із перспективним планом форомування територій громад Хмельницької області затвердженого Кабінетом Міністрів України.

У висновку йдеть про те, що проекти рішень Плесненської та Пліщинської сільських рад Шепетівського району «Про добровільне об’єднання територіальних громад» відповідають Конституції та законам України. До новоутвореної громади входять дві сільські ради Плесненська та Пліщинська із селами Плесна, Жилинці та Пліщин. Адміністративним центром громади буде село Плесна.

За словами радника з децентралізації Хмельницького центру розвитку місцевого самоврядування Вікторії Любенчук, Плесненська громада пройшла дві третини шляху до створення.

«Розпорядження облдержадміністрації про відповідність документів Конституції та законам України, яке отримала потенційна 49 ОТГ Хмельниччини – це дві третини шляху створення об’єднаної територіальної громади. Черговим кроком має бути прийняття рішення про добровільне об’єднання на наступних сесіях Плесенської та Пліщинської сільських рад. Відповідно Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», це і буде означати створення Плесенської ОТГ. Далі оригінали документів подаються до ОДА з листом-проханням надіслати ці рішення до Центральної виборчої комісії з метою призначення перших виборів голови та депутатів новоствореної громади», – пояснює Вікторія Любенчук.

Зазначимо, згідно із перспективним планом формування територій громад Хмельницької області, сільські ради, які об’єдналися, входять до Шепетівської міської об’єднаної територіальної громади.

Варто зазначити, що призначення перших виборів чекає і новостворена Заслученська ОТГ Красилівського району. Їхні документи уже направлені до ЦВК. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую