ye-logo.v1.2
22 Лютого, 2020

Що варто знати про плани на серпень і перші натяки на… осінь – підсумки дня

Суспільство 1561
Підсумок інформаційного дня 1 серпня
Підсумок інформаційного дня 1 серпня. Фото: Оксани Остап'юк

Короткий огляд новин за сьогодні, 1 серпня.

Ще цілий місяць літа, але вже з перших днів нам щось нагадує про осінь. Скажете, зарано? А ось і ні. Першим про цю пору року нагадала погода – прохолодніше стане вже у другій половині серпня. Та поки все ще літо! І варто використовувати усі його дні максимально ефективно для відпочинку і розваг. Ми зібрали підбірку фестивалів України: музичні, історичні, сімейні, мистецькі фести пройдуть у різних містах країни протягом найближчого місяця. Кількаденні опен-ейри не залишать байдужими відвідувачів.

Плануйте собі серпень і… якщо вам відпустки на тривалий період «не світить», можете запланувати короткі поїздки, тривалість один-два дні. Не забудьте внести до плану відвідування села Лисець. Адже не просто так це село увійшло до п’ятірки переможців конкурсу «Неймовірні села України 2019».

Або ж відвідати Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник. Нещодавно його фонди поповнила низка старовинних реліквій. Їх передало керівництво Закарпатської митниці Державної фіскальної служби України. Зокрема, з найцінніших предметів були передані старовинна скрипка й натільний хрестик, які незаконно хотіли вивезти за межі України.

А ось до Хмельницької міської лікарні бажаємо вам не потрапити через, до прикладу, через дифтерію, перший випадок якої зафіксували у Хмельницькому, а лише для того, щоб побачити як відремонтували і розмалювали приміщення медичного закладу.

Та, у будь-яку пору року, будьте екологічно відповідальними і занотуйте собі, графік курсування екобусу у Хмельницькому, куди можна здати небезпечні відходи. У серпні працюватиме він з 9:00 до 19:00 у різних мікрорайонах міста. Повний перелік вулиць із датами і точними адресами - за посиланням.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую