ye-logo.v1.2
8 Грудня, 2019

Пожежі, суди та унікальне Трипілля – підсумки дня

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 950
Через необереджне поводження з вогнем горіло 20 гектарів поля
Через необереджне поводження з вогнем горіло 20 гектарів поля. Фото: ілюстрація unn.com.ua

Якими були новини 5 серпня.

Перший серпневий понеділок натякає : ще трохи - і до школи. Тож новини від освітян стають все актуальнішими. Так, стало відомо, що в області готуються під’єднати до мережі Інтернет 254 школи. На це спрямують 35 мільйонів гривень державної субвенції. Як зазначають в Хмельницькій облдержадміністрації, першочергово підключатимуть до мережі заклади з більшою кількістю учнів, які зараз є або у перспективі має бути опорним. Власне, до переліку можуть бути включені лише ті школи, у яких навчається не менше 100 учнів.

Серпень хоч розпочався помірним теплом, все ж існує загроза пожежної небезпеки, особливо у лісах, на торфовищах, сільськогосподарських угіддях. Про це попереджають надзвичайники. І, власне, зазначають, що велика пожежа сталася уже в Хмельницькому районі - між селами Водички та Педоси. Там вигоріло 20 гектарів сільгоспугідь. Через необережне поводження з вогнем горіла стерня та післяжнивні залишки на території селянського господарства.

Також сьогодні відбувся суд у справі ексосвітянина Романа Миколаїва. Хмельницький міськрайонний суд продовжив розгляд справи смертельної ДТП, яка сталася 29 травня минулого року. На сьогоднішньому засіданні новий захисник Миколаїва заявив клопотання про повне визнання провини його підзахисним. За словами адвоката, Миколаїв визнає усі наявні в справі докази й не буде їх оспорювати.

А ще сьогодні стало відомо про те, що розслідування справи, котра стосується хмельничанки, яка залишила у валізі мертву дитину на околиці Чернівців, поки триває. У поліції кажуть, що вже по завершенні розслідування буде надана правова кваліфікація її вчинків.

Тим часом в Кам’янці-Подільському продовжують працювати археологи на розкопках трипільського поселення. Тут уже знайдено дві гончарних печі того періоду. До речі, одну з них вирішили музеєфікувати і перевезли до Музею старожитностей. Згодом її та інші знахідки з розкопок зможуть побачити відвідувачі музею.

І оскільки тиждень щойно почався, не зайвим буде нагадати, що сайт «Є» зібрав інформацію про найцікавіші події, які очікують на хмельничан протягом тижня. Тож, не пропустіть.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую