Гаряча тема:
- Війна
Дорога на Летичів зимуватиме без ремонту?
Процедури, пов'язані з розірванням контракту з китайською компанією тривають.
Дорога на Летичів досі в аварійному стані. Хто і коли продовжить роботи на проблемному відрізку сайт «Є» поцікавився в Державному агенстві автомобільних доріг України. В агенстві у відповідь на інформаційний запит зазначають, що наразі тривають процедури фіналізації контракту з китайською компанією «Сіньцзянь Комюнікейшн Констракшн Ґруп». В Укравтодорі пояснюють, що фіналізація контракту охоплює процедури, які підсумовують роботу підрядника та інші юридичні аспекти. Поки справи з експідрядниками не владнають, новий тендер не оголосять. А, враховуючи, що міжнародні тендерні процедури займають декілька місяців, то, вочевидь, цього року ремонтувати проблемну дорогу на Летичів вже ніхто не почне.
«Оскільки роботи з реконструкції та капітального ремонту зазначеної ділянки автомобільної дороги фінансувався за рахунок кредитних коштів Міжнародного банку реконструкції та розвитку відповідно до угоди про позику між Україною та МБРР, стратегія подальших дій, щодо завершення виконання робіт на ділянці автомобільної дороги М-12 Стрий – Кропивницький – Знам’янка буде визначена фахівцями МБРР спільно з Укравтодором, в рамках реалізації проєкту «Другий проєкт покращення автомобільних доріг та безпеки руху». Наразі тривають процедури фіналізації контракту», - йдеться у відповіді на запит.
Тож хто і коли продовжить роботи на проблемному відрізку дороги - наразі невідомо. А поки через критичний стан ділянки траси на Летичів Укравтодор за кошти експлуатаційного утримання доріг залучив Хмельницький облавтодор для забезпечення безпечного проїзду.
Нагадаємо, Державне агентство автомобільних доріг України 3 червня розірвало договір з китайською компанією «Сіньцзянь Комюнікейшн Констракшн Ґруп». Компанія, у жовтні 2017 року, виграла тендер на реконструкцію та капітальний ремонт дороги М-12 від села Голосків до межі Хмельницької та Вінницької областей (291-332 кілометр). Вартість проєкту склала понад 38 мільйонів гривень, кошти на роботи виділив Світовий банк. Підрядник до осені цього року мав би завершити роботу, натомість на дату розірвання контракту виконав лише окремі види робіт, що становить менш як 1 відсоток від загального обсягу робіт.
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: