ye-logo.v1.2
1 Квітня, 2020

Перші зареєстровані нардепи та чемпіони-школярі – підсумки дня

Суспільство 1150
ЦВК почала реєструвати новообраних народних депутатів України
ЦВК почала реєструвати новообраних народних депутатів України. Фото: REUTERS

Якими були новини 12 серпня.

Інформаційний тиждень стартував. Сьогодні, 12 серпня, у понеділок медіа простір був насичений на новини з різних сфер життя. Від рішень Центральної виборчої комісії до досягнень юних спортсменів. Про це та більше у традиційних підсумках дня від сайту «Є».

Збірна України з боксу повертається з Грузії, де відбувся чемпіонат Європи з боксу серед школярів. Українська молодь здобула 25 медалей. І серед призерів – двоє школярок із Хмельниччини. Ольга Пилипчук зі Славути здобула бронзову нагороду, а Ауріка Кострицька з Хмельницького стала чемпіонкою Європи.

Центральна виборча комісія почала реєструвати народних депутатів України, які виграли позачергові вибори до парламенту, які пройшли 21 липня. Сьогодні ЦВК зареєструвала перших 25 народних обранців. Серед них і переможець перегонів на окрузі №192, самовисуванець Олександр Герега. Всього ж від Хмельниччини, за результатами виборів, у новому парламенті можуть бути 10 обранців. Ще один – колишній мешканець Хмельницького Руслан Стефанчук, який нині мешкає в столиці. Утім, хто саме з нашої області буде в парламенті, стане відомо тоді, коли ЦВК зареєструє усіх переможців. Адже не виключено, що дехто з тих, хто пройшов за партійними списками, може відмовитися від мандату. Відзначимо й те, що перше засідання новообраної Верховної Ради України заплановане на 29 серпня.

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради має розглянути петицію про заборону дітям використовувати мобільні телефони під час навчального процесу. Адже вона набрала необхідну кількість голосів. Навіть якщо виконком прийме відповідне рішення, то чи заборонять у хмельницьких школах дітям користуватися мобілками? Про всі ньюанси такого рішення журналісти сайту «Є» дізнавалися як в освітян, так і в юристів. Детальніше читайте у матеріалі: «Заборона використання мобільних у хмельницьких школах: порушення прав чи необхідність».

Сьогодні ж у «Хмельницькому обласному лабораторному центрі МОЗ України» розповіли про дослідження вод у річках та ставках області. За результатами аналізів у восьми водоймах виявили збудник холери. Але панікувати не слід. Кажуть, купатися у цих водоймах все одно можна, оскільки тип збудника такий, що не призводить до захворювання. Водночас, за зазначили, що через два тижні у зазначених водоймах знову відберуть проби для аналізу.

Ну, а попереду черговий тиждень. Сайт «Є» вже традиційно опублікував афішу цікавих подій в Хмельницькому з понеділка до неділі. Крім цього, і програми двох фестивалів, які найближчого вікенду вируватимуть у Кам’янці-Подільському.

Більше повідомлень та матеріалів читайте на сайті «Є» в розділі «Всі новини».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую